Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CENTURY MEDIA IMT21171760.2 |
| EAN | 5052205064382 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
₺868
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CENTURY MEDIA IMT21171760.2 |
| EAN | 5052205064382 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.