Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PLG 2380784 |
| EAN | 5021732380784 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,386
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Angels & Demons |
|---|---|
| Sanatci | Von Oeyen, Andrew |
| Cikis tarihi | 2024-11-15 |
| EAN/UPC | 5021732380784 |
| Label | Plg |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PLG 2380784 |
| EAN | 5021732380784 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.