Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER CLASSICS 0190295020514 |
| EAN | 0190295020514 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 140 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,386
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bach - Beethoven |
|---|---|
| Sanatci | Von Oeyen, Andrew |
| Cikis tarihi | 2021-06-11 |
| EAN/UPC | 0190295020514 |
| Label | Plg |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER CLASSICS 0190295020514 |
| EAN | 0190295020514 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 140 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.