Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HYPERION CDA68267 |
| EAN | 0034571282671 |
| Release Date | September 27, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,551
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shostakovich: 24 Preludes Op 34 & Piano Sonatas Nos 1 & 2 |
|---|---|
| Sanatci | Gugnin, Andrey |
| Cikis tarihi | 2019-09-27 |
| EAN/UPC | 0034571282671 |
| Label | Hyperion |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HYPERION CDA68267 |
| EAN | 0034571282671 |
| Release Date | September 27, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.