Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HYPERION CDA68424 |
| EAN | 0034571284248 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 142 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,551
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Grieg: Holberg Suite, Ballade & Lyric Pieces |
|---|---|
| Sanatci | Gugnin, Andrey |
| Cikis tarihi | 2024-05-03 |
| EAN/UPC | 0034571284248 |
| Label | Hyperion |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HYPERION CDA68424 |
| EAN | 0034571284248 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 142 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.