Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD IMT5061939.2 |
| EAN | 0600753675342 |
| Release Date | April 16, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 141 × 15 mm · 135 g |
| Weight | 135 g |
| Discs / Records | 3 |
₺1,725
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Collected |
|---|---|
| Sanatci | Aznavour, Charles |
| Cikis tarihi | 2021-04-16 |
| EAN/UPC | 0600753675342 |
| Label | Music On CD |
| Format | CD |
| Tur | Pop / Chanson |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD IMT5061939.2 |
| EAN | 0600753675342 |
| Release Date | April 16, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 141 × 15 mm · 135 g |
| Weight | 135 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.