Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| EAN | 0042284244428 |
| Release Date | May 16, 1990 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺847
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | B 52's |
|---|---|
| Sanatci | B-52's |
| Cikis tarihi | 1994-01-19 |
| EAN/UPC | 0042284244428 |
| Label | Island |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| EAN | 0042284244428 |
| Release Date | May 16, 1990 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.