Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | SUMMERFOLD 5060105491528 |
| EAN | 5060105491528 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 126 × 143 × 9 mm · 158 g |
| Weight | 158 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,224
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Footloose In Nyc |
|---|---|
| Sanatci | Bruford, Bill -Earthworks- |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 5060105491528 |
| Label | Summerfold |
| Format | CD |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | SUMMERFOLD 5060105491528 |
| EAN | 5060105491528 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 126 × 143 × 9 mm · 158 g |
| Weight | 158 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.