Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ESOTERIC ESOT2948089.2 |
| EAN | 5013929480896 |
| Release Date | August 26, 2022 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 256 × 257 × 19 mm · 810 g |
| Weight | 810 g |
| Discs / Records | 1 |
₺6,143
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ESOTERIC ESOT2948089.2 |
| EAN | 5013929480896 |
| Release Date | August 26, 2022 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 256 × 257 × 19 mm · 810 g |
| Weight | 810 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.