Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | RETROWORLD VP615 |
| EAN | 0805772061521 |
| Release Date | November 15, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺785
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kosei Nenkin Hall, Tokyo, January 27, 1980 |
|---|---|
| Sanatci | Camel |
| Cikis tarihi | 2019-10-25 |
| EAN/UPC | 0805772061521 |
| Label | Floating World |
| Format | CD |
| Tur | Pop / Symphonic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | RETROWORLD VP615 |
| EAN | 0805772061521 |
| Release Date | November 15, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.