Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DECCA 5314610 |
| EAN | 0600753146101 |
| Release Date | April 6, 2009 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 143 × 9 mm · 104 g |
| Weight | 104 g |
| Discs / Records | 1 |
₺834
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rain Dances |
|---|---|
| Sanatci | Camel |
| Cikis tarihi | 2009-03-26 |
| EAN/UPC | 0600753146101 |
| Label | Decca |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DECCA 5314610 |
| EAN | 0600753146101 |
| Release Date | April 6, 2009 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 143 × 9 mm · 104 g |
| Weight | 104 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.