Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ACCENTUS ACC80544 |
| EAN | 4260234833089 |
| Release Date | December 1, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 139 × 28 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 4 |
₺4,003
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Franz Schmidt: Symphonies |
|---|---|
| Sanatci | Bbc National Orchestra of Wales & Jonathan Berman |
| Cikis tarihi | 2023-12-01 |
| EAN/UPC | 4260234833089 |
| Label | Accentus |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ACCENTUS ACC80544 |
| EAN | 4260234833089 |
| Release Date | December 1, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 139 × 28 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.