Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | LYRITA LYR2418.2 |
| EAN | 5020926241825 |
| Release Date | April 5, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 140 × 23 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 4 |
₺1,654
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | George Lloyd: Symphonies Nos. 7-12 |
|---|---|
| Sanatci | Bbc Philharmonic |
| Cikis tarihi | 2024-04-05 |
| EAN/UPC | 5020926241825 |
| Label | Lyrita |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | LYRITA LYR2418.2 |
| EAN | 5020926241825 |
| Release Date | April 5, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 140 × 23 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.