Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Sony Music Latin 0080300985650 |
| EAN | 0194398565026 |
| Release Date | February 5, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,483
Stokta yok
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Sony Music Latin 0080300985650 |
| EAN | 0194398565026 |
| Release Date | February 5, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.