Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER MUSIC JAPAN CO. |
| EAN | 4943674397754 |
| Release Date | October 9, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 143 × 12 mm · 135 g |
| Weight | 135 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,008
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jinsei Sanka |
|---|---|
| Sanatci | Cnblue |
| Cikis tarihi | 2024-10-09 |
| EAN/UPC | 4943674397754 |
| Label | Wp |
| Format | CD |
| Tur | Pop / J-Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER MUSIC JAPAN CO. |
| EAN | 4943674397754 |
| Release Date | October 9, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 143 × 12 mm · 135 g |
| Weight | 135 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.