Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CHANDOS CHN9509.2 |
| EAN | 0095115950920 |
| Release Date | January 21, 1997 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,688
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CHANDOS CHN9509.2 |
| EAN | 0095115950920 |
| Release Date | January 21, 1997 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.