Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CHN CHN10473.2 |
| EAN | 0095115147320 |
| Release Date | June 24, 2008 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 148 × 20 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,231
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CHN CHN10473.2 |
| EAN | 0095115147320 |
| Release Date | June 24, 2008 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 148 × 20 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.