Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | MIG MUSIC MIG02372 |
| EAN | 0885513023728 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 143 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,625
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Life is Almost Wonderful |
|---|---|
| Sanatci | Coyne, Kevin & Brendan Croker |
| Cikis tarihi | 2020-09-25 |
| EAN/UPC | 0885513023728 |
| Label | Mig |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | MIG MUSIC MIG02372 |
| EAN | 0885513023728 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 143 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.