Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | 7A RECORDS 7A018 |
| EAN | 5060209950181 |
| Release Date | August 2, 2019 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 122 × 140 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,411
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In Japan |
|---|---|
| Sanatci | Jones, Davy |
| Cikis tarihi | 2019-08-09 |
| EAN/UPC | 5060209950181 |
| Label | 7a Records |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | 7A RECORDS 7A018 |
| EAN | 5060209950181 |
| Release Date | August 2, 2019 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 122 × 140 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.