Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP RRD600784.2 |
| EAN | 0075678600784 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 141 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,222
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lonely People With Power |
|---|---|
| Sanatci | Deafheaven |
| Cikis tarihi | 2025-03-28 |
| EAN/UPC | 0075678600784 |
| Label | Roadrunner Records |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP RRD600784.2 |
| EAN | 0075678600784 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 141 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.