Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | RHINO RPRW726651.2 |
| EAN | 0093624843481 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 10 × 125 × 145 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,311
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | B-Sides & Rarities |
|---|---|
| Sanatci | Deftones |
| Cikis tarihi | 2024-09-06 |
| EAN/UPC | 0093624843481 |
| Label | Reprise |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | RHINO RPRW726651.2 |
| EAN | 0093624843481 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 10 × 125 × 145 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.