Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD MOCCD14207 |
| EAN | 8718627234112 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 143 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,094
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Product of Society |
|---|---|
| Sanatci | Defiance |
| Cikis tarihi | 2022-06-24 |
| EAN/UPC | 8718627234112 |
| Label | Music On CD |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD MOCCD14207 |
| EAN | 8718627234112 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 143 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.