Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | REPRISE 93624832263 |
| EAN | 0093624832263 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 144 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,249
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Private Music |
|---|---|
| Sanatci | Deftones |
| Cikis tarihi | 2025-08-22 |
| EAN/UPC | 0093624832263 |
| Label | Warner Music Group |
| Format | CD |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | REPRISE 93624832263 |
| EAN | 0093624832263 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 144 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.