Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MAVERICK 9362477992 |
| EAN | 0093624779926 |
| Release Date | June 5, 2000 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 143 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺718
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | White Pony |
|---|---|
| Sanatci | Deftones |
| Cikis tarihi | 2022-03-08 |
| EAN/UPC | 0093624779926 |
| Label | Maverick |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MAVERICK 9362477992 |
| EAN | 0093624779926 |
| Release Date | June 5, 2000 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 143 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.