Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER BROS 9362468102 |
| EAN | 0093624681021 |
| Release Date | October 27, 1997 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 139 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺718
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Around the Fur |
|---|---|
| Sanatci | Deftones |
| Cikis tarihi | 1997-10-24 |
| EAN/UPC | 0093624681021 |
| Label | Maverick |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER BROS 9362468102 |
| EAN | 0093624681021 |
| Release Date | October 27, 1997 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 139 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.