Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT TPLP1016 |
| EAN | 5016958141769 |
| Release Date | August 12, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 9 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,685
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Biophilia |
|---|---|
| Sanatci | Bjork |
| Cikis tarihi | 2022-08-12 |
| EAN/UPC | 5016958141769 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT TPLP1016 |
| EAN | 5016958141769 |
| Release Date | August 12, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 9 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.