Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BORDER TPLP1178 |
| EAN | 5016958157012 |
| Release Date | November 19, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 9 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bastards |
|---|---|
| Sanatci | Bjork |
| Cikis tarihi | 2012-11-15 |
| EAN/UPC | 5016958157012 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BORDER TPLP1178 |
| EAN | 5016958157012 |
| Release Date | November 19, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 9 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.