Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CHARLY CHF-F1005SF |
| EAN | 5060117600307 |
| Release Date | November 23, 2011 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 140 × 191 × 13 mm · 113 g |
| Weight | 113 g |
| Region | Region 0 (All regions) |
| Discs / Records | 2 |
₺1,008
| Style | |
|---|---|
| Label | CHARLY CHF-F1005SF |
| EAN | 5060117600307 |
| Release Date | November 23, 2011 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 140 × 191 × 13 mm · 113 g |
| Weight | 113 g |
| Region | Region 0 (All regions) |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.