Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CANTALOUPE CNLP21002.2 |
| EAN | 0656605917627 |
| Release Date | July 10, 2001 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 144 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,455
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CANTALOUPE CNLP21002.2 |
| EAN | 0656605917627 |
| Release Date | July 10, 2001 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 144 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.