Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRST TERRACE FTR12 |
| EAN | 5053760121688 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,762
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lucid Dreams |
|---|---|
| Sanatci | Hatakeyama, Chihei |
| Cikis tarihi | 2025-01-24 |
| EAN/UPC | 5053760121688 |
| Label | First Terrace |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRST TERRACE FTR12 |
| EAN | 5053760121688 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.