Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DRCG365.1 |
| EAN | 0781484036517 |
| Release Date | July 3, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 15 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,338
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Song From the Source |
|---|---|
| Sanatci | Children of the Sixth Root Race |
| Cikis tarihi | 2008-07-03 |
| EAN/UPC | 0781484036517 |
| Label | Drag City |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DRCG365.1 |
| EAN | 0781484036517 |
| Release Date | July 3, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 15 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.