Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MOOG RECORDINGS LIBRARY MOOG106.1 |
| EAN | 5060446121221 |
| Release Date | August 16, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,184
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Locations, Processed |
|---|---|
| Sanatci | Watson, Chris |
| Cikis tarihi | 2018-08-16 |
| EAN/UPC | 5060446121221 |
| Label | Moog Recordings Library |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MOOG RECORDINGS LIBRARY MOOG106.1 |
| EAN | 5060446121221 |
| Release Date | August 16, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.