Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE RECORDS LPMACK1192 |
| EAN | 0673203119215 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 322 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,738
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At the Village Vanguard |
|---|---|
| Sanatci | McBride, Christian & Inside Straight |
| Cikis tarihi | 2021-11-26 |
| EAN/UPC | 0673203119215 |
| Label | Mack Avenue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE RECORDS LPMACK1192 |
| EAN | 0673203119215 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 322 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.