Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE MAC1115LP |
| EAN | 0673203111516 |
| Release Date | October 5, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 6 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,738
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bringin' It |
|---|---|
| Sanatci | Christian McBride Big Band |
| Cikis tarihi | 2017-10-05 |
| EAN/UPC | 0673203111516 |
| Label | Mack Avenue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE MAC1115LP |
| EAN | 0673203111516 |
| Release Date | October 5, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 6 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.