Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY 060245507322 |
| EAN | 0602455073228 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 316 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,398
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Higher |
|---|---|
| Sanatci | Stapleton, Chris |
| Cikis tarihi | 2024-06-14 |
| EAN/UPC | 0602455073228 |
| Label | Mercury |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY 060245507322 |
| EAN | 0602455073228 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 316 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.