Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY NASHVILLE 4725522 |
| EAN | 0602547255228 |
| Release Date | March 4, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,275
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Traveller |
|---|---|
| Sanatci | Stapleton, Chris |
| Cikis tarihi | 2016-03-03 |
| EAN/UPC | 0602547255228 |
| Label | McA Nashville |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY NASHVILLE 4725522 |
| EAN | 0602547255228 |
| Release Date | March 4, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.