Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771832 |
| EAN | 8436542012454 |
| Release Date | February 18, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,548
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bossa Nova Usa |
|---|---|
| Sanatci | Brubeck, Dave Quartet, the |
| Cikis tarihi | 2013-01-15 |
| EAN/UPC | 8436542012454 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771832 |
| EAN | 8436542012454 |
| Release Date | February 18, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.