Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PAN AM RECORDS 9152247 |
| EAN | 8436539313137 |
| Release Date | November 13, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,548
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Time Out |
|---|---|
| Sanatci | Dave Brubeck Quartet |
| Cikis tarihi | 2015-12-07 |
| EAN/UPC | 8436539313137 |
| Label | Pan Am Records |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PAN AM RECORDS 9152247 |
| EAN | 8436539313137 |
| Release Date | November 13, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.