Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLANK FORMS BF-023 |
| EAN | 0769791978003 |
| Release Date | June 18, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,034
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Organic Music Theatre - Festival De Jazz De ... |
|---|---|
| Sanatci | Don Cherry's New Researches Feat. Nana Vasconcelos |
| Cikis tarihi | 2021-06-18 |
| EAN/UPC | 0769791978003 |
| Label | Blank Forms |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLANK FORMS BF-023 |
| EAN | 0769791978003 |
| Release Date | June 18, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.