Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN SILENCE OI013 |
| EAN | 0889397610135 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,016
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Complete Communion |
|---|---|
| Sanatci | Cherry, Don |
| Cikis tarihi | 2016-08-29 |
| EAN/UPC | 0889397610135 |
| Label | Modern Silence |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN SILENCE OI013 |
| EAN | 0889397610135 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.