Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 772299 |
| EAN | 8436559468497 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 116 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,873
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Porgy & Bess |
|---|---|
| Sanatci | Fitzgerald, Ella & Louis Armstrong |
| Cikis tarihi | 2022-03-25 |
| EAN/UPC | 8436559468497 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 772299 |
| EAN | 8436559468497 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 116 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.