Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC 19439994221 |
| EAN | 0194399942215 |
| Release Date | April 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 323 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,472
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Just For Charlie and His Pennies |
|---|---|
| Sanatci | Everyone You Know |
| Cikis tarihi | 2022-04-15 |
| EAN/UPC | 0194399942215 |
| Label | Rca Records |
| Format | 12in |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC 19439994221 |
| EAN | 0194399942215 |
| Release Date | April 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 323 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.