Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVLP2664 |
| EAN | 8719262018785 |
| Release Date | March 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 324 × 10 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,284
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | That's the Way of the World |
|---|---|
| Sanatci | Earth, Wind & Fire |
| Cikis tarihi | 2021-03-12 |
| EAN/UPC | 8719262018785 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVLP2664 |
| EAN | 8719262018785 |
| Release Date | March 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 324 × 10 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.