Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC ATL661919.1 |
| EAN | 0075678642203 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,007
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 10,000 Gecs |
|---|---|
| Sanatci | One Hundred Gecs |
| Cikis tarihi | 2023-03-17 |
| EAN/UPC | 0075678642203 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC ATL661919.1 |
| EAN | 0075678642203 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.