Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WE ARE BUSY BODIES LPWABB199 |
| EAN | 0634457202481 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,375
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 1001 Est Cremazie |
|---|---|
| Sanatci | 1001 Est Cremazie |
| Cikis tarihi | 2025-04-25 |
| EAN/UPC | 0634457202481 |
| Label | We Are Busy Bodies |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WE ARE BUSY BODIES LPWABB199 |
| EAN | 0634457202481 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.