Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MIGHTY EYE RECORDS ME012-7 |
| EAN | 0754003288551 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 177 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,198
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | E.A.R.L.'S Theme |
|---|---|
| Sanatci | Tenth Street |
| Cikis tarihi | 2023-09-08 |
| EAN/UPC | 0754003288551 |
| Label | Mighty Eye Records |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Disco |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MIGHTY EYE RECORDS ME012-7 |
| EAN | 0754003288551 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 177 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.