Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | XPLODED TV XPLODED112V |
| EAN | 5060664893023 |
| Release Date | June 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 7 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,149
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Things We Do For Love: the Ultimate Hits & Beyond |
|---|---|
| Sanatci | 10cc |
| Cikis tarihi | 2022-06-02 |
| EAN/UPC | 5060664893023 |
| Label | Xploded Tv |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | XPLODED TV XPLODED112V |
| EAN | 5060664893023 |
| Release Date | June 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 7 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.