Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RBLY1616.1 |
| EAN | 0889466161612 |
| Release Date | August 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,780
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 13 Tracks |
|---|---|
| Sanatci | 13 Cats |
| Cikis tarihi | 2020-08-28 |
| EAN/UPC | 0889466161612 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Rockabilly/Psychobilly |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RBLY1616.1 |
| EAN | 0889466161612 |
| Release Date | August 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.