Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SEASON OF MIST SOM807LP |
| EAN | 0822603002683 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 319 × 12 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,137
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Wolf & the King |
|---|---|
| Sanatci | 1349 |
| Cikis tarihi | 2024-10-04 |
| EAN/UPC | 0822603002683 |
| Label | Season of Mist |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SEASON OF MIST SOM807LP |
| EAN | 0822603002683 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 319 × 12 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.