Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BFD II CRLY112.1 |
| EAN | 5060767440056 |
| Release Date | October 2, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 70 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,139
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Easter Everywhere |
|---|---|
| Sanatci | 13th Floor Elevators |
| Cikis tarihi | 2020-10-02 |
| EAN/UPC | 5060767440056 |
| Label | Charly |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BFD II CRLY112.1 |
| EAN | 5060767440056 |
| Release Date | October 2, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 70 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.